PRACA DLA BIEGŁEGO REWIDENTA

wpis w: informacje, zawiadomienia | 0

Zarząd Związku Rewizyjnego Banków Spółdzielczych im. F. Stefczyka w Warszawie pilnie zatrudni

BIEGŁEGO REWIDENTA

na terenie: Krakowa, Lublina, Rzeszowa, Warszawy, Wrocławia

Zakres obowiązków:

  • ­Przeprowadzanie badań sprawozdań finansowych w bankach spółdzielczych;
  • Przeprowadzanie lustracji ustawowych oraz innych usług świadczonych na rzecz banków;
  • Odpowiedzialność za terminowość i jakość realizowanych projektów audytorskich.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Uprawnienia biegłego rewidenta;
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office (Excel, Word);
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętności sprzedażowe, umiejętności w obszarze zarządzania;
  • Znajomość specyfiki bankowości będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz elastyczne godziny pracy;
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w licznych szkoleniach m.in.: zawodowych oraz  umiejętności „miękkich”.

Dołącz do nas:

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres sekretariat@zrbs.pl z dopiskiem „Biegły Rewident”:

Dodatkowo prosimy o zawarcie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2015 roku, poz. 2135).”

praca biegły księgowy ZRBS